zło DOBREM zwyciężaj

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-06-05 17:06:56

Beata

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-04
Posty: 22
Punktów :   

Lednica

Mi się udało być tam czwarty raz i mam nadzieję, że nie ostatni. To jest takie niesamowite miejsce...Jedni przyjeżdżają się tam opalić, inni z ciekawości, jeszcze inni, żeby poznać fajnych ludzi, ale większość przede wszystkim dlatego, żeby otworzyć się na miłość Boga. Jak byłam tam pierwszy raz, to nawet jakoś się nad tym nie zastanawiałam dlaczego tam jestem, ale to się szybko zmieniło. Tam wszystko wydaje się piękniejsze.

Co roku jest inaczej, pojawiają się nowe piosenki, inny temat przewodni, inni ludzie, ale zawsze chodzi o to samo, żeby być bliżej Niego. Chociaż często mi się wydaje, że jestem daleko..Najbardziej uskrzydla mnie lednicka koronka, zaśpiewana tam ma jakiś zupełnie inny wymiar, chociaż w każdych innych okolicznościach daje mi ogromną siłę.

Lednica to też wspaniała okazja, żeby porozmawiać z ludźmi, razem pośpiewać i potańczyć, spotkać kogoś zupełnie przypadkowo, a nawet żeby niesłusznie dostać lizaka;)

Jeśli tam nigdy nie byliście, radzę to zmienić;)

Offline

 

#2 2011-06-21 10:39:27

 Klara

Użytkownik

5480453
Skąd: Morąg
Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 44
Punktów :   

Re: Lednica

Hehe tak a propos przypadkowego lizaka to ostatnio we wspomnianym juz przeze mnie św Gaju pomachałam komuś bo pomylilam go z sąsiadem i tez dostałam od niego lizaka ;D a co do legnicy to zawsze chciałam pojechać ale nigdy nie Bylam ale mam nadzieje ze w koncu bedzie mi to dane


"OWOCEM CISZY JEST MODLITWA, OWOCEM MODLITWY JEST WIARA
OWOCEM WIARY JEST MIŁOŚĆ,OWOCEM MIŁOŚCI JEST SŁUŻBA
OWOCEM SŁUŻBY JEST POKÓJ"  bł. Matka Teresa z Kalkuty

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.yaoiplay.pun.pl www.nzrz.pun.pl www.entropia.pun.pl www.elita-ulicy.pun.pl www.narutoplay.pun.pl